Оптични и LAN мрежи

 

 

 

Екипът на Timnet предлага на своите клиенти Изграждане на отични и LAN Мрежи.

Ние сме най-опитната и утвърдена компания в региона специализирана в проектиране, цялостна инсталация и поддръжка на системи за бизнес комуникация.

Oптични мрежи:

  • Проектиране, изграждане, поддръжка на single mode и multi mode оптични мрежи за пренос на глас, видео, данни и телевизия (catv), FTTH, FTTB, FTTN, GPON, GEPON.
  • Заваряване на оптични влакна ( сплайсване ) single mode и multi mode.
  • Измервания с Power Meter и OTDR.
  • Изготвяне на протоколи за изграждане.
  • Отстраняване на аварии в оптичната инфраструктура 24/7.

Офис LAN мрежи:

  • Проектиране, изграждане и поддръжка на cat. 5 и cat. 6 LAN мрежи.
  • Настройка на компютърни системи и периферия за работа в мрежа и достъп до интернет.
  • Изграждане на индивидуални виртуални мрежи VPN решения за свързване на два или повече отдалечени офиса на организацията ви или за отдалечен и сигурен достъп до ресурсите на локалната ви мрежа.
  • Изграждане на безжични Wi-Fi мрежи.